IMG_0017-1

DIGI HEALTH Çözümleri

İster fitness uzmanı, ister doktor ya da diyetisyen olun, DIGI Health teknolojisi, işinizle ilgili tüm vücut ölçülerine ve kompozisyon değerlerine kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

  • Bel, kalça, uyluk gibi ölçümleri% 1’den daha az hata ile çıkarın.

  • Vücut ölçülerini zamanla grafiksel olarak takip edin. Müşterilerinizi, hastalarınızı veya üyelerinizi motive edin.

Fitness Uzmanı  Diyetisyen  Diğer

DIYETISYENLER, ZAYIFLAMA VE BESLENME MERKEZLERI

Vücut ölçüleri ve vücüt yağ oranı obeziteye bağlı hastalık risklerinin tespit edilmesinde en önemli ve temel verilerden biridir. El ile klasik ölçüm aletleri ile yapılan ölçümlerde hata payı oldukça yüksektir. DIGI Health ile yaptıgınız ölçümler yüksek hassasiyete sahiptir. Bunun yanı sıra DIGI Health görsel olarak en ufak değişimleri bile gözlemlemenize olanak sağlar.Çeşitli raporlama çözümleri ile hasta ve üyelerinizi yakından takip etmenizi sağlar. Bu raporları hasta ve üyelerinizle de paylaşarak motivasyonlarını en üst seviyede tutmalarına yardımcı olabilirsiniz.

SPOR, FITNESS VE WELLNESS SALONLARI

DIGI Health vücut ölçüm sistemi ile üyelerinizin vücut ölçülerini, yağ oranlarını inanılmaz yüksek bir hassasiyetle hesaplayabilir zamanla gelişimlerini takip edebilirsiniz. Üyelerinizin, vücut değişikliklerini vurgulamak, hedefler koymak ve motive etmek için DIGI Health sistemini kullanabilirsiniz. DIGI Health sisteminin taşınanabilir özelliği sayesinde rahatlıkla dış saha reklam organizasyonları düzenleyebilir, yeni üye kazanımlarında artış sağlayabilirsiniz.

Başka bir çözüme mi ihtiyacınız var?… Uzmanlık Alanlarımız

Insan Vücudu Modelleme
Matematik
Uygulama Gelistirme
Ileri Teknoloji

Gelin birlikte birşeyler yapalım. Teknoloji ve çözümlerimizle ilgili aklınızdaki projeyi bizimle paylaşın.

Bir Fikrim Var

Sorularınız için
info@digime3d.com
Bizi Arayın
+ 90 212 855 2708
Whatsapp Online (+905436571848)
Pztsi – Cuma: 10:00am to 6:00pm